O nás

Tomáš a Gábina

Vedení naší cestovní kanceláře tvoří zkušený tým.

Gabriela Benešová 

Vystudovala hru na violoncello na Pražské konzervatoři, pak chvíli učila hudební a výtvarnou výchovu na několika školách. Nakonec ji ale život zavál do světa obchodu, kde se pohybuje dosud. Napsala několik povídek, které si můžete přečíst zde a pak knihu Vizitka. Baví ji mystika, osobnostní rozvoj, hudba a příběhy.

Různé články:
Blog iDnes >>    
Blog Lidovky >>

Tomáš Houška

Scénárista a režisér, vystudovaný pedagog a psycholog. Je spoluzakladatel gymnázia Mensa (původně se jmenovalo Osmileté gymnázium Buďánka), kde po založení působil několik let i jako učitel hlavně integrovaného předmětu dějepis-zeměpis-společenské vědy a ředitel. Potom řediteloval a učil dějepis na Lauderových školách v Praze. Byl školním psychologem, učil pedagogiku, učitelem psychologie a diplomatického protokolu, koučem či ministerským úředníkem, metodikem především v oblasti inkluze a moderních vzdělávacích metod, prováděl výpravy po katarských hradech v předhůří Pyrenejí. 12190121_1057047330986205_5254493844864067624_nNapsal asi dvacet knížek, je mezi nimi i historický román Králův Havran z převelice temného období gótských válek a historická detektivka Zlatý křížek nebo Graffiti rules, mystická lehce postapo Liber vitae nebo historické drama Poslední velikonoce. Podle Graffiti rules později psal scénář filmu Gympl, sám zatím natočil filmy Labyrint a Maturita.

Různé články:

Blog iDnes >> 
Blog Lidovky >> 

Mojeskola.net >>
Sedmá vlna >>

Společně jsme s dalšími spoluorgy spáchali hry, které najdete na webu Cesty časem AlbigenštíKrvavé časy, Čistí 2262, Kvarteto.

SaveSave

SaveSave

SaveSave