O nás

Vedení naší cestovní kanceláře tvoří zkušený tým.

Gabriela Benešová 

Vystudovala hru na violoncello na Pražské konzervatoři, pak chvíli učila hudební a výtvarnou výchovu na několika školách. Nakonec ji ale život zavál do světa obchodu, kde se pohybuje dosud. Napsala několik povídek, které si můžete přečíst zde a pak knihu Vizitka. Baví ji mystika, osobnostní rozvoj, hudba a příběhy.

Různé články: Blog iDnes >>    Blog Lidovky >>

Tomáš Houška

Scénárista a režisér, vystudovaný pedagog a psycholog. Je spoluzakladatel gymnázia Mensa (původně se jmenovalo Osmileté gymnázium Buďánka), kde po založení působil několik let i jako učitel hlavně integrovaného předmětu dějepis-zeměpis-společenské vědy a ředitel. Potom řediteloval a učil dějepis na Lauderových školách v Praze. Byl školním psychologem, učil pedagogiku, učitelem psychologie a diplomatického protokolu, koučem či ministerským úředníkem, metodikem především v oblasti inkluze a moderních vzdělávacích metod, prováděl výpravy po katarských hradech v předhůří Pyrenejí. 12190121_1057047330986205_5254493844864067624_nNapsal asi dvacet knížek, je mezi nimi i historický román Králův Havran z převelice temného období gótských válek a historická detektivka Zlatý křížek nebo Graffiti rules, knižní předlohu filmu Gympl, mystická lehce postapo Liber vitae nebo historické drama Poslední velikonoce. Podle Graffiti rules později psal scénář filmu Gympl, sám zatím natočil filmy Labyrint a Maturita.

Různé články:

Blog iDnes >> Blog Lidovky >> Mojeskola.net >>

Společně jsme s dalšími spoluorgy spáchali hry, které najdete na webu Cesty časem AlbigenštíKrvavé časy, Čistí 2262, Kvarteto.

SaveSave

SaveSave