Zásady ochrany osobních údajů

Abyste se mohli přihlašovat na naše hry, a aby náš e-shop mohl dobře fungovat, musíme zpracovávat některé vaše osobní údaje. Pro přihlašování na naše hry potřebujeme některé další daje.

Správcem osobních údajů ve vztahu k e-shopu je Tomáš Houška, IČO: 14997371, Václavkova 2, Praha 6. Kontaktovat mě můžete přes formulář.

Vaše osobní údaje uvedené v objednávce v eshopu zpracováváme pro následující účely:

  • Zpracování přihlášky na hru.
  • Vyřízení objednávky a řešení případných reklamací.
  • Abychom vám mohli vyřizovat přihlášky a objednávky, a zajistit efektivní vyřešení vašich případných požadavků a reklamací, zpracováváme vaše jméno a příjmení, doručovací adresu, e-mail, telefonní číslo, číslo bankovního účtu, objednané zboží a jeho cenu. U přihlášek na hry pak další informace, které slouží výhradně k výběru nejlepší možné postavy.
  • Právním důvodem tohoto zpracování je plnění smlouvy. Uvedené osobní údaje za tímto účelem zpracováváme po dobu trvání záruční doby.
  • Zasílání newsletteru a obchodních nabídek. Abychom vás mohli informovat o aktuálních nabídkách a slevách, zpracováváme vaše jméno a příjmení a e-mailovou adresu. Právním důvodem tohoto zpracování je váš souhlas, který nám poskytujete při vyplnění registračního formuláře a který můžete kdykoli odvolat.
  • Pro lepší kvalitu našich služeb některé aplikace, kterým mohou být vaše data zpřístupněna – je to mailový klient a aplikace Mailchimp pro rozeslání newsletteru. Ke zpřístupnění dochází výhradně v souvislosti se službami našeho e-shopu a pouze v nezbytném rozsahu. Nikomu dalšímu osobní údaje bez vašeho výslovného souhlasu neposkytujeme.

I vaše osobní údaje uvedené v přihlášce na naše hry považujeme za důvěrné a využíváme je výhradně pro přihlášení a hru a předvýběr postavy. K těmto údajům mají výhradní přístup organizátři her. Ke sběru těchto informací používáme Google formulář, Google doc a meilový klient Google.