Krvavé časy 1313

KRVAVÉ ČASY

HRA

SVĚT

POSTAVY

PRAKTICKÉ

PŘIHLÁŠKY

PLATBY

GALERIE

Krvavé časy jsou obsahový dramatický výpravný  historický larp. Je to víkendová cesta do středověku, konkrétně do Norimberku na říšský sněm v roce 1313.  Hráči se promění v nejurozenější nobilitu střední Evropy té doby a vyjednávají, kdo se stane budoucím římským králem a posléze císařem. Krom toho řeší řadu osobních problémů, většina postav i rodinných vztahů. Vzdor názvu a touze řady postav povraždit své odpůrce, v naší hře se bojuje a zabíjí poměrně málo, je to hlavně vyjednávací a intrikující hra. Diplomacie, intriky, romantické linky a obrovská párty mezi knížaty a vévody. Sněm je místo hudby, tance, dobrého jídla a urozené zábavy. Míru a poměr toho všeho si hráči nastaví výběrem postavy a u řady postav i tím, jak ji ve hře pojmou.

Není třeba mít žádné dobové oblečení, vše, co je třeba, hráčům půjčujeme (i když, kdo má vlastní, po dohodě s naší módní policií, může použít).

Není třeba mít žádné vědomosti ani zkušenosti. A to ani z historie ani předchozí zkušenosti s hraním larpu. Hra je přátelská k prvohráčům, kteří nikdy žádný larp nehráli. Pokud to chcete zkusit, neváhejte.

V ceně hry je plná penze od čtvrteční večeře do nedelní snídaně a přespání na hradě.

Příští běh se odehraje během prodlouženého víkendu 8.- 10. 11. 2019 na hradě Lipnici n. Sázavou. Hrát začínáme v pátek ráno a hra končí v sobotu večer. Pohodlnější ovšem je přijet už ve čtvrtek odpoledne a odjet až v průběhu nedělního dopoledne.

Je tu i několik „krátkých“ postav, které na sněm přijíždějí později, a proto na hru mohou přijet až v pátek odpoledne. Je to nouzové řešení pro ty, kdo opravdu nemohou přijet už v pátek ráno.

14691010_326602444361246_4816083199014624659_nCelkem se tu sjede trochu přes 60 hlavních postav, několik vedlejších postav (vysvětlení >>). 

cena

Podrobné info o struktuře cen a slev najdete v odkazu Platby.

Termín

8.-10.11. 2019 (pátek ráno – neděle, ideální příjezd ve čtvrtek večer, odjezd možný i v sobotu večer/v noci)

+ přidali jsme pět „krátkých“ postav jako řešení pro hráče, kteří nemohou přijet dřív než v pátek odpoledne)

Přihláška

[Šířka su_gmap = „100%“ height = „400“ reagující = „ano“ adresa = „Hrad Lipnice nad Sázavou, Lipnice nad Sázavou“ class = „“]

Krvavé časy 1313 mapa panství českých a moravských rodů

Tablo, ze kterého je zřejmé, které postavy se ve hře vyskytují.

Tablo přehled chlapečků

 

krvavé časy 1313 Hra Krvavé časy a její design Svět v roce 1313 a události, které předcházely hře Praktické informace a FAQ Platby a ceny