Velkoobchod

ESHOP larpové měkčené zbraně

Měkčené zbraně z našeho katalogu jsou k dispozici i pro váš obchod

Pokud máte obchod – ať už kamenný krám nebo eshop – kde by se vám hodily naše meče, sekery, dýky… které najdete v našem eshopu, neváhejte se nám ozvat. Rádi najdeme oboustranně výhodný obchodní vztah. Zbraně bereme přímo od výrobce, některé jsou vyráběné zakázkově přímo pro nás, a máme je, aspoň se o to snažíme, ve výborné kvalitě za opravdu dobré ceny.

Máme zjednodušeně tři základní řady larpových zbraní. Všechny jsou certifikované na bezpečnost, všechny mají tvrdé pružné jádro a tělo z měkkého plastu, ale v tom, z jakého, se liší. Všechny jsou použitelné pro larp, ale některé vlastnosti mají odlišné. Možná je pro váš obchod vhodná jen jedna z kategorií – o tom se můžeme poradit a pomůžeme vám vybrat. Ve všech třech kategoriích vám v krátkých termínech umíme dodat širokou nabídku modelů.

 

1) Kategorie A a B.

Jsou to špičkové zbraně, velice odolné, dobré na všechny druhy larpu a larpových bitev, kategorii A používají někteří šermíři jako tréninkové zbraně.

viking měkčený meč pro larp

použití meče
2) Kategorie C

Jsou to larpové zbraně, u kterých jde především o design – jsou nejvěrohodnější, čepele vzhledově nejvíc připomínají čepele ocelové. Ale jsou křehčí. Při větším a razantnějším bojování čepel snáz poškodíte. Takže ideální pro divadlo, cosplay, larp, kde je zbraň a boj celkem podružný doplněk děje.

3) Kategorie D

Jsou lehoučké. Jsou nejlevnější. Nejsou pro velký boj a larpové bitvy, latexová čepel se při razantním boji dá poškodit. Jejich výhodou je cena. A nízká váha z nich dělá i dobrou hračku pro náročnější kluky od cca 12 let.

 

použití meče D

Na váš kontakt se budeme těšit.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva