Čistí 2262

ČISTÍ

HRA

SVĚT

POSTAVY

PRAKTICKÉ

PŘIHLÁŠKY
A PLATBY

GALERIE

Čistí jsou dramatický obsahový larp se skriptovanými rolemi a trochu hororovou atmosférou odehrávající se v postapo světě.

Cesta je otevřená pro skupinu 50 poutníků časem (muži a ženy cca půl na půl, řada postav je unisex), 2 až 10 poutníků se může přidat ve vedlejších rolích.

Odehrává se v postapokalyptické budoucnosti a má mnoho společných rysů se středověkými Albigenskými. Hra bude emotivní, temná a intenzívní. Bude hlavně o vyjednávání, vztazích, pátrání, přežití v nesvobodném světě. Ale také se bude občas střílet nerfkama a budou tu i dramatické, temné akční noční scény.

Původně jsme ji začali tvořit jako adaptaci Albigenských do jiného prostředí, vznikla hra, která je pro většinu postav nová. Fungují tu odlišné motivace -někdy naprosto opačné – a hra v mnoha směrech bude mít úplně jinou dynamiku, nová společenská pravidla, leckteré mechaniky. Jsme v jiném světě a i když s tím středověkým má leccos společného a na první pohled bude řada věcí působit podobně, změny jsou velké.

Druhý běh bude někdy v létě 2018 v prostředí Raketové základny v Bratronicích. Přihlašování otevřeme v prosinci roku 2018, jestli ho nechcete zmeškat, stačí sledovat náš Facebook nebo se sem podívat 19.12. 2018.

Hra bude začínat v pátek ráno a končit v sobotu v noci.

Plná cena pro hráče 1.950,-  Cena pro studenty 1.550,-

Termín přihlašování najdete na facebook.com/cestycasem

Ukázka, která vás zavede do situace v roce 2262 >>.

Dotazy na FB Cesty časem >>

Hra probíhá v areálu Raketové základny Bratronice

design hry Čistí Svět v roce 2262 informace pro hráče - placení, termíny, faq