Eshop – třicítka

KATALOG ŘÍM STŘEDOVĚK PIRÁTI TŘICÍTKA STŘEDOZEMĚ FANTASY POSTAPO
7
Yes
None
1
1000000
Search...
/eshop-tricitka/
0 items in cart
or empty cart

Třicítka

Zbraně třicetileté války, ale s nějakým přesahem cca 16. až 18. století. Nabídka této kategorie se chystá.
Thumbnail
Price:
0CZK - 1890CZK

Categories:

Tags:

Sale
Buccaneer Image
2100CZK1890CZK
Pirate Image
800CZK
Sale
Dýka Image
600CZK500CZK
Buccaneer
2100CZK1890CZK
Sale
Buccaneer Image

buccaneer

 

Luxusní provedení těžké krátké šavle používané na palubách plachetnic. Výhoda je obratnost, použitelnost ve stísněném prostoru – a to i v podpalubí, není pro vás taková překážka množství lan, kterými se to na plachetnici hemží. Tyhle šavle vznikly jako mezičlánek mezi jezdeckými šavlemi, ale ještě více mají z těžkých tesáků.

90 cm 500g

V současné době není na skladě, ale je možné ji objednat. Dodací doba jsou cca 4 týdny, nejbližší termín dodání je cca půlka června. Do konce dubna platí sleva 10%.

SaveSave

Pirate
800CZK
Pirate Image

pirate

Lehká verze palubní pirátské zbraně.

Tato verze je opravdu lehoučká a je určená spíš pro cosplay nebo dramatický larp, kde se bojuje spíš okrajově.  Je to také docela dobrá hračka pro větší kluky.

Čepele C jsou vícevrstvé, mají laminátové jádro a vlastní tělo z pružné polyuretanové pěny. Proti čepelím A a B je ale jejich jádro subtilnější – čepel jsou proto ohebnější a lehčí a nejsou tak odolné. Nehodí se do bitev nebo na intenzívnější bojování, zejména barvy při něm začnou odcházet.

70 cm 180g

Momentálně není na skladě, doba dodání je cca 4 týdny.

SaveSave

Dýka
600CZK500CZK
Sale
Dýka Image

Měkčená dýka pro larp

Měkčená dýka pro larp. Tvarově použitelná pro většinu období a žánrů larpu a bitev.

Délka 43 cm

200 g

Materiál

Čepel je vícevrstvá. Tělo je odolná pružná kompozitní PU pěna. Na omak měkčí, ale houževnatá pružná a odolná. Když ji ohnete nebo zmáčknete, vrací se Dýka je vícevrstvá. Tělo je odolná pružná kompozitní PU pěna. Tělo dýky je samozřejmě lehčí a subtilnější než tělo meče. Na omak měkčí, ale houževnatá pružná a odolná. Když ji ohnete nebo zmáčknete, vrací se zpět. Jádro ze skelných vláken s kevlarovým obalem kolem špičky. Snese velké prohnutí. Povrch je z tužší odolné silikonové gumy. I při tvrdém kontaktním boji nikomu neublížíte. Je testovaná a certifikovaný na bezpečnost a neobsahuje žádné závadné látky.

Čepel B

použití meče B

Sale
Buccaneer Image
2100CZK1890CZK
Pirate Image
800CZK
Sale
Dýka Image
600CZK500CZK